+90 553 732 8888

Hakkımızda

Hakkımızda

QASWA, 1979 yılından beri dünya çapında faaliyet gösteren bir dış ticaret firması Hazır Giyim, Duvar Kağıdı, Kozmetik, Ev Tekstli, Kumaş, Yiyecek ve İçecek, Temizlik Ürünleri, İnşaat ve Yapı Malzemleri  ile ilgili çok çeşitli alanlara dağılan geniş bir yelpazede üretim, danışmanlık, pazarlama  ve temsilcilik hizmeti vermektedir.

Firmamız profosyonel ekibi ile birlikte Istanbul Merter, Istanbul Fatih, Istanbul Mega Center şubeleri ile 35 yılı aşkın süredir Türkiye ve yurt dışı ile çalışmakta olup, Avrupa, Amerika  Birleşik Devletleri, Afrika, Latin Amerika ve Uzakdoğu’ya ihracat yapmaktadır.

"Çalışmak Sanattır ve Bu Sanatı Tamamlayan Unsurlar da Detaylardır" prensibiyle  ve “Tek Durak Toptan Ihracat Şirketi” sloganı ile yola çıkan Qaswa, detaylara verdiği önemle Türkiye ve birçok ülkede kendi markalarıyla lider haline gelme yolunda emin adımlar atmaktadır. Ulusal bir marka olan ve bununla da yetinmeyerek hedefini daha da ileriye taşıyan Qaswa, tüm dünyanın sevdiği, müşterisi olmayı arzuladığı, ismini telaffuz ettiği bir noktaya ulaşma yolunda hızla ilerlemektedir. 

 

 

         

Adres

Mehmet Nesih Ozmen Mh. Nar Sk. Karatas Center No:14/10 Qaswa Merter-Gungoren/ISTANBUL-TURKEY

İRTİBAT BİLGİLERİ

+90 553 732 8888
info@qaswa.com.tr

BİZİ TAKİP EDİN
© Copyright 2017 qaswa.com.tr | Tüm Hakları Saklıdır.